Hakkımızda

Hakkimizda

Bu site bir İstiklal Caddesi  sevdalısı tarafından hazırlanan çok kişisel bir sitedir.

İstiklal’i bir de bu bakış açısıyla görmeniz gerektiği düşünülerek tasarlanmıştır.İstiklal’i hiç bilmeyenler içinden İstiklal tutkusu yaşayan birinin gözünden bakmak başka bir değer olacaktır.İstiklal Caddesi Türkiye’nin ve İstanbul’un en özel, en kendine has caddelerindendir. İşte tüm bunlar göz önüne alınarak bu web sitesinde bu caddenin tarihi, gelmişi, geçmişi, dünü bugünü hatta yarınını bulabilirsiniz. İstiklal Caddesinde yer alan barlar, cafeler, ünlü mekanlar hakkında temel bilgileri sizin için derledik.

Bu çok özel caddede düzenlenen etkinlikler, film festivalleri, sinema gösterimleri, sergiler, özel gösteriler ve diğer İstiklal Caddesine ait ne varsa onlar hakkında kafanızda hiçbir soru işareti yaratmayacak şekilde bilgiler verilmektedir.

Bilgi verilen cafe ve restoranlar bu sayfanın kurucusu olan Benim bizzat yıllardır gittiğim, gitmekten keyif aldığım yerlerdir.Aslında burada her şey bambaşka bir hava taşır ve İstiklal bir yaşamdır. Yaşayan, yaşatan bir cadde hakkında tüm bilgiler sunulmaya çalışılmıştır.

Sürç-ü lisan ettiysem affola. Önce İstiklal Caddesinden. Sonra Sizlerden.

Comments are closed